Zuchy

W każdej legendzie jest trochę prawdy, a każdej prawdzie uroku dodaje nieco nieprawdy, fantazji, zmyślenia. Bo przecież „legenda jest siostrą historii…”. Miejscem, które szczególnie upodobały sobie legendy, jest piękny, prastary Kraków. Chodźcie zuchy odkryjmy razem ten fantastyczny świat!

Termin

14 kwietnia 2018

Koszt

15 zł od osoby
W cenie: obiad w sobotę, plakietka, nagrody dla najlepszych patroli, materiały programowe.

Patrole

max. 11 osób (w tym pełnoletni opiekun)

Miejsce

ZSOI nr 7 przy ul. Czarnogórskiej 14 w Krakowie

Zgłoszenia

Aby zgłosić patrol, do 31 marca 5 kwietnia wypełnij formularz, wpłać pieniądze i wyślij potwierdzenie przelewu (szczegóły w zakładce Zgłoś patrol!).

Zadania przedrajdowe

Legend związanych z Krakowem jest mnóstwo ale waszym zadaniem jest zapoznać się z tymi najważniejszymi. Każda drużyna wybiera i zgłasza do komendantki rajdu (przy zgłaszaniu patrolu) jedną Krakowską legendę którą przedstawi na wycieczce w formie krótkiej scenki (5 minut).

Ekwipunek

Buty na przebranie, zgody rodzica dla niepełnoletnich. Ponadto każdy patrol musi mieć: plan Krakowa, apteczkę, bilety komunikacji miejskiej, ubezpieczenie NNW(patrole z hufca Kraków-Podgórze są zwolnione od tego wymogu). Prosimy zabrać ciepłe ubrania oraz coś od deszczu.

Plan dnia

930- 945 Meldowanie się patroli
945 Odprawa
1000 - 1415 Gra terenowa
1430- 1530 Obiad
1530- 1700 Zajęcia popołudniowe
1715- 1745 Apel, zakończenie rajdu

Podczas rajdu obowiązuje Prawo Harcerskie, Prawo Zucha i Regulamin Rajdu. Każdy uczestnik rajdu musi zapoznać się z Regulaminem.

Hufiec
Choragiew
ZHP